Merhaba TARKAN'ın Sevgili Dostları,

70'ler ve 80'lerde tutkunuz olan TARKAN Dergisi, siz vefakar Tarkan okurlarından gelen yoğun istek ve talepler doğrultusunda 14 Şubat 2018 Çarşamba günü yeniden yayın hayatına döndü.

Dergimiz yine eskiden olduğu gibi her hafta ÇARŞAMBA günleri yayınlanacak ve ilk aşamada sadece siz değerli abonelerimize, posta yoluyla ulaştırılacak. Bunun yanı sıra, dergimizi okurlara ulaştırmak isteyecek çizgiroman kitap/dergi satış noktalarından gelecek doğrudan alım taleplerine de yanıt vererek TARKAN'ı sizlere ulaştıracağız. Şimdiden bir SATIŞ NOKTASI listesi de oluşmaya başladı. DERGİ SATIŞ NOKTALARI sayfasından bu listeye ulaşabilirsiniz. Listemizi geliştirmek için sizlerin de öneri ve katkılarını bekliyoruz.

Basım adeti başlangıçta 1.000 adet ile sınırlı olacak ancak ilerleyen dönemde yeterli talep olduğu takdirde basım adetini arttırarak Türkiye çapında gazete/dergi/kitap bayileri vasıtasıyla genel dağıtıma da başlamayı hedefliyoruz. Elbette, yurtdışındaki TARKAN Dostları'nı da unutmadık... Onlar için de yüksek maliyete sebep olacak haftalık gönderi yapmak yerine, aylık olarak 4'er sayı şeklinde gönderiler yapacağız. Yurtdışından üye olan Sevgili Tarkan Okurlarına teşekkür ederiz.

"TARKAN" dergisine ABONE olmak için internet sitemiz tarkan.com.tr'nin ABONELİK sayfasında tarif edildiği şekilde ABONELİK FORMU'nu doldurmanız ve abonelik ücretini belirtilen banka hesabına iletmeniz yeterli olacaktır. Gerekli kontroller sağlandıktan sonra sizlere e-posta ile Abonelik başlangıcınızla ilgili teyid mesajı iletilecektir.

ABONELİK ÜCRETLERİ:

*3 Aylık Abonelik, Toplam 13 Sayı Dergi için PTT Kayıtsız Posta Ücreti Dahil: 85 TL
*6 Aylık Abonelik, Toplam 26 Sayı Dergi için PTT Kayıtsız Posta Ücreti Dahil: 170 TL
*12 Aylık Abonelik, Toplam 52 Sayı Dergi için PTT Kayıtsız Posta Ücreti Dahil: 340 TL

*ÖĞRENCİ, 3 Aylık Abonelik, Toplam 13 Sayı Dergi için PTT Kayıtsız Posta Ücreti Dahil: 65 TL
*ÖĞRENCİ 6 Aylık Abonelik, Toplam 26 Sayı Dergi için PTT Kayıtsız Posta Ücreti Dahil: 130 TL
*ÖĞRENCİ 12 Aylık Abonelik, Toplam 52 Sayı Dergi için PTT Kayıtsız Posta Ücreti Dahil: 260 TL

BANKA HESAP BİLGİLER:

Yapı ve Kredi Bankası, Etiler Şubesi (Kod: 237), Hesap No: 53120397

IBAN: TR38 0006 7010 0000 0053 1203 97

ALICI: TAN BURAK

****************

PTT POSTA ÇEKİ HESABI: 14705199

ALICI: TAN BURAK

************** 

Sitede yer alan abonelik formu, yayınlara yeni başladığımız şu günlerde sizleri daha fazla bekletmemek adına öncelikle devreye aldığımız bir ABONELİK FORMU'dur. Bu nedenle başlangıçta sadece banka hesabına Havale veya EFT seçeneği sunulmaktadır. Kredi Kartı ile ödeme ve Taksit imkanı bu formda ve sitemizde yer almamaktadır. Ancak, aşağıda da anlatıldığı üzere, çok kısa bir süre sonra HEPSIBURADA.com satış portalı üzerinden de hem abonelik gerçekleştirebilecek hem de dergimizin sayılarını tek olarak bulabileceksiniz.

Havale/EFT yöntemiyle başlatılan aboneliklerde dergi gönderileri sadece "PTT Kayıtsız Gönderi" ile gerçekleştirilecektir. Kargo ile teslimat seçeneği ise HEPSIBURADA.com üzerinden alacağınız abonelikler ve derginin yayınlanmış olan geçmiş sayıları için vereceğiniz siparişlerinizde geçerli olacaktır.

Abonelik alternatifleri 3 Ay (13 sayı), 6 Ay (26 sayı) ve 12 Ay (52 sayı) olarak belirlenmiştir. Dergimizin ilk sayısı abonelere hediyemizdir. Bu nedenle abonelikler 2.Sayı'dan itibaren başlatılacak ve ilk sayı + abone olunan adet olarak uygulanacaktır. Örneğin, 6 Aylık abone olmanız halinde 26 sayı yerine 27 sayı ve ilave olarak da Poster hediyemizi size ulaştıracağız.

Öğrenci abonelerimizden PTT Posta ücreti almıyoruz.
Öğrencilere özel fiyat bilgisini abonelik formunda bulabilirsiniz.

POSTER Hediyemiz, sizlere özel silindirik karton koruyucu kutusunda gönderilecektir.

Bu temel ABONELİK yöntemi dışında, ülkemizin önde gelen e-ticaret portalı HEPSIBURADA.com'da açtığımız ALTAR MEDYA mağazasından da abonelik hizmeti sunacağız. Mağazamızın şu an açılış ve onay süreci devam etmekdtedir. Mağazamız açıldığında, Hepsiburada.com üzerinden çeşitli ödeme alternatifleri (peşin veya taksitle) ve özel kargo firmaları aracılığıyla teslimat seçeneği de vererek Tarkan dostlarına arzuladıkları uygun ödeme/kargo yöntemini büyük ölçüde sunmuş olacağız. Dilerseniz, TARKAN dergisini hepsiburada'dan tek tek sipariş verme imkanınız da olacaktır. Tarkan dostları eksik sayıları da böylece tamamlama fırsatını bulacaklar.

50.Yılını geride bırakan TARKAN'ı yeni yayın döneminde de ilgi ile takip edeceğinize inanıyoruz. Amacımız hem siz vefakar okurların zaman içerisinde kaybettiği emsalsiz, paha biçilmez TARKAN arşivini sizlere yeniden kazandırmak hem de yeni nesillere bu eseri tanıtmak, sevdirmektir. Bunun yanı sıra, bir diğer önemli amacımız da Türk çizgiroman sanatının önde gelen örneklerinden olan TARKAN'ı, bu sanatı devam ettirmek, ileriki kariyerini resim, karikatür, çizgiroman, animasyon, çizgifilm ve bağlantılı sanat dallarında planlamak isteyen yeni kuşaklara başarılı bir örneği sunmak düşüncemizdir. Şimdiden hepsinin yolu açık olsun...

Bilgilendirme mesajımızın sonuna gelirken, Siz, Vefakar TARKAN okurlarına burada hem şahsım hem de SEZGİN BURAK Ailesi adına tekrar tekrar en içten teşekkürlerimizi sunuyor, kahramanımızın çizgiromanı ile ilk defa tanışacak yeni nesil okurlarımıza da unutamayacakları bir heyecan fırtınasına şimdiden "Hoş Geldiniz" diyorum.

Sevgi ve Saygılarımızla,

Tan Burak

TARKAN Dergisi
Genel Yayın Yönetmeni
ALTAR MEDYA Kurucusu